Zaloguj
22 luty 2020
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura2013-04-17
150-lecie Szkoły Podstawowej nr 1


Urząd MIasta Ząbki zaprasza na jubileusz.

DRODZY RODZICE, ABSOLWENCI, BYLI PRACOWNICY ORAZ SYMPATYCY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA W ZĄBKACH

Z dumą i radością pragniemy zawiadomić, że nasza szkoła w dniu 24 maja 2013r. będzie świętowała wyjątkowy jubileusz – 150 lat swojego istnienia!
Chcielibyśmy, aby ta szczególna rocznica stała się dla nas okazją do wędrówki w przeszłość, ku wydarzeniom, które przez półtora wieku kształtowały naszą szkołę – jej tożsamość i misję.
Czas, który dzieli nas od tego radosnego wydarzenia, pragniemy przeznaczyć na gromadzenie wspomnień i pamiątek. Jeśli chcieliby Państwo włączyć się w przygotowania do uroczystości oraz pomóc w rekonstrukcji przeszłości naszej szkoły – serdecznie zapraszamy!
Będziemy wdzięczni za udostępnienie dawnych zdjęć, świadectw, dokumentów i innych pamiątek – ogromnie wzbogacą planowaną przez nas ekspozycję historyczną i stworzą niepowtarzalną atmosferę. Pragniemy, by przenikające się przeszłość i teraźniejszość pomogły odnaleźć prawdziwy obraz naszej szkoły, niezbędny do tego, by z dumą patrzeć w przeszłość i z nadzieją kroczyć w przyszłość.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego przygotowania tego wielkiego Święta oraz udziału w uroczystości, która rozpocznie się Mszą św. odprawioną przez Jego Ekscelencję ks. Biskupa Marka Solarczyka o godz. 10.00 w kościele Świętej Trójcy w Ząbkach.


Źródło: UM Ząbki

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij