• Środa
  4°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Przelotny deszcz
 • Czwartek
  5°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Przelotny deszcz
 • Piątek
  3°C
  /
  -2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Śnieg
 • Zaloguj
  16 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-05-14
  Aktywny wypoczynek na Mazurach.
  Letni obóz tenisowy. Zapisy do 30.05.

  Klub Tenisowy Rakietą Ząbki, wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży zaprasza na letni obóz tenisowy. Bogaty program oraz obiekt dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób, zapewni  niezapomniane wrażenia.

  Ośrodek Kalwa usytuowany jest w sercu mazurskiej puszczy, posiada  bezpośredni dostęp do jeziora, 4 odkryte korty tenisowe oraz dwa w hali i wielofunkcyjne boiska. Program obozu przewiduje m in codzienne zajęcia z tenisa, basen kryty, kręgielnia, park linowy, sporty wodne, gry terenowe oraz  turniej tenisowy.  

  Udział w obozie jest wspaniałym sposobem na rozbudzenie w  dziecku pasji  jaką  jest sport i aktywność fizyczna. Klub Tenisowy podkreśla,  że aby wziąć udział w obozie nie trzeba mieć styczności z tenisem, obóz jest ogólnorozwojowy, a zajęcia tenisowe prowadzić będą wykwalifikowani trenerzy, a więc jest to szansą poznania nowej dyscypliny sportowej. Zapisy przyjmujemy do 30.05.

  Węcej informacji na temat obozu oraz terminów pod nr tel 507769893, 508791781 oraz w recepcji Klubu.
  Strona wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/1603961053055237/

   

  Klub Tenisowy Rakietą Ząbki ogłasza nabory na Akademię Tenisa dla dzieci oraz dorosłych. Profesjonalnie wyszkolona kadra zapewnia przyjemną atmosferę treningów, a sama forma zajęć dopasowana jest indywidualnie do potrzeb i umiejętności uczestników. 

  Więcej informacji pod nr tel 570093090 oraz w recepcji klubu.
  Strona FB klubu https://www.facebook.com/rakietazabki/

   

  Adres klubu:
  Juliusza Słowackiego 21,
  05-091 Ząbki


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij