Zaloguj
5 czerwca 2020

Aktualności2013-07-04
Zakończenie sezonu UKS Ząbkovia Ząbki


Sezon 2012/2013 zakończony.
Jak co roku było to okazją do piłkarskiej konfrontacji zawodniczek oraz rodziców i przyjaciół Ząbkovii. Z uwagi jednak na to, że Klub się rozrósł trzeba było zmienić dotychczasową formułę. Swoje mecze rozegrały osobno poszczególne roczniki.
Tak więc w czwartek 27 czerwca 2013 r. o godz. 18 do gry przystąpiły zawodniczki z rocznika 2001.

O 18.30 swój pojedynek rozpoczęły nasze najmłodsze piłkarki i ich najliczniej przybyli rodzice. Gościem tego meczu był Wojciech Szymanek - wychowanek trenera Romana a do niedawna piłkarz warszawskiej Polonii (wcześniej grał w greckim Egaleo, Widzewie i Czarnomorcu). Przez chwilę grał on z zawodniczkami, a potem sędziował.

O 19.15 na boisko wybiegły najstarsze dziewczyny, a ich przeciwnikami byli nie tylko rodzice (zarówno ojcowie jak i mamy) ale również bracia, a nawet kolega jednego z nich. Pod koniec, grze zaczął przypatrywać się Zastępca Burmistrza Ząbek pan Artur Murawski, którego zatrzymały obowiązki i nie mógł uczestniczyć w rozgrywkach od początku, ale zdążył ustawić się do wspólnej fotografii.

Dziewczyny podziękowały swoim trenerem za całoroczną pracę wręczając im opakowania Ptasiego Mleczka opatrzone zdjęciami poszczególnych drużyn (roczników).

Oczywiście wyniki wszystkich spotkań nie są do końca znane i nie one były tu najistotniejsze . Liczyła się jak zwykle wspaniała zabawa i wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy wszystkim za obecność i dobry humor oraz zapraszamy na następne takie spotkanie po wakacjach. Sezon 2013/2014 także rozpoczniemy wspólnymi meczami. Burmistrz Murawski obiecał, iż tym razem już z nami zagra.


Beata Komosińska - Ferens

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij